ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!
Головна » Helper professional » Професійний засіб для чищення килимів та текстилю

Чудовий професійний засіб ТМ Helper Professional для чищення текстилю та килимів розроблено спеціально для якісної і швидкої чистки текстильних поверхонь, килимових покриттів, м’яких меблів, оббивки салонів автомобілів тощо. Фахівці нашої лабораторії запропонували формулу, яка легко допоможе вирішити такі питання: як почистити диван від забруднень, як оновити салон машини або як вивести старі плями з килима. Використовуючи концентровану суміш вручну, за допомогою миючих пилососів або тригерів, ви легко зможете вивести плями і оновите колір виробів. І це буде коштувати дешевше, ніж купити новий диван. Засіб допомагає вивести плями від кави, чаю, вина, білкових або жирових відкладень. Ви можете провести легку і ефективну дезінфекцію текстилю та покриттів, тому що у складі засобу міститься спирт, який видаляє пил, бактерії, пилових кліщів, бруд, не пошкоджуючи при цьому основу тканини.

Фото:

Тип упаковки Застосування Склад Термін зберігання
PE Приготування робочого розчину: для слабого та помірного забруднення концентрований засіб розводять у водопровідній воді (температура 20-700С) з розрахунку 150-300 г на 1 літр; для сильного забруднення робочий розчин готують з розрахунку 500 г на 1 літр води, або використовують нерозведеним. Засіб рівномірно за допомогою тригера наносять на поверхню і витримують 5 хвилин. При необхідності обробити парою, потім промити за допомогою миючого пилососа або протерти вологою губкою. При ручному чищенні розчин губкою нанести на поверхню і витримати 5-7 хвилин, потім протерти вологою губкою. Дати висохнути, при необхідності процедуру повторити, або збільшити концентрацію розчину. менше 5% нПАВ, аПАВ, ЕДТА, вода очищена, бутиловий ефір пропіленгліколю, спирт ізопропіловий, гідроксид амонію, ароматична композиція. 2 роки.Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від 00С до +300С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів.

рН 8,5 – 10,5;
Об’єм: 1 л, 5 л;
Безпека: при роботі з нерозведеним засобом користуйтеся захисними рукавицями з ПВХ або гуми. Не змішувати з іншими речовинами. Уникайте тривалого контакту зі шкірою рук. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою, якщо неприємні відчуття тривають, то слід звернутися за консультацією до лікаря. Засіб не використовувати для миття продуктів харчування або рук. Тримати в недоступному для дітей місці.

Штрихкод: 1 л: 4823019009873; 5 л: 4823019006346