ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!
Головна » Helper professional » Засiб для чищення поверхонь після будівельних робіт

Концентрований кислотний засіб ТМ «Helper Professional» для чищення поверхонь після будівельних робіт зі зниженим піноутворенням призначен для професійного чищення поверхонь після будівельних та ремонтних робот, а також чищення різноманітного будівельного обладнання. Засіб є ефективним для видалення таких видів забруднення як залишки цементу, гіпсу, різноманітних будівельних сумішей, кіптява, іржа, вапнистий та молочний камінь, органічний та неорганічний бруд різноманітного походження на керамічних та кахельних плитках ванних кімнат, поверхонь плавальних басейнів, скляних перегородок та ін. Засіб не залишає слідів, швидко видаляє бруд, знежирює поверхні, дуже економний та придатний для змішування з водою будь-якої жорсткості. Рекомендується тільки для професійного використання – на будівельних об’єктах, комунально-побутовій сфері,  на підприємствах громадського харчування, транспорті, фітнес-клубах, спортивних спорудах та інших громадських місцях, а також на підприємствах харчової галузі.

Вплив на поверхні: при дотриманні правил застосування низка матеріалів, що звичайно використовуються на будівельних об’єктах, в ванних, лазнях та саунах, басейнах (кераміка,скло, пластмаси, емальовані поверхні та легована сталь) не пошкоджуються під впливом миючого засобу. Натуральні каміння типу мармуру, вапняку, подрібнений цемент під впливом засобу поступово розчиняться. У випадку виникнення сумнівів щодо доцільності використання засобу слід перевірити на невеличкій непримітній ділянці  поверхні.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.

Тип упаковки Застосування Склад Термін зберігання
PE Для слабкого та помірного забруднення (профілактична мийка) готують 10% робочий розчин —  концентрований засіб розводять у водопровідній воді (температура 20-70  0С) у співвідношенні 1:9 (1 л засобу розводять у 9 л води). Нанести робочий розчин на забруднені поверхню та залишити на 5-15 хв. Промити водою. При застосуванні рециркуляційної мийки спочатку слід ополоснути забруднену поверхню водою. Потім залити у рециркуляційний апарат робочий розчин при температурі 20-700С. Час циркуляції 30-40 хв. Потім злити мийний розчин у ємність з метою його повторного використання. Промити поверхню чистою водою до повного видалення піни. Для сильного забруднення засіб слід наносити на оброблювані поверхні без розведення. Витримати не менш ніж 15 хв. Ополоснути поверхню водою. Слід зауважити, час та температуру мийки засобом у кожному конкретному випадку повинен визначати спеціаліст в залежності від технологічних можливостей застосованого обладнання, ступеня та характеру забруднення. Після обробки засобом рекомендується промити поверхню слабим лужним розчином для нейтралізації кислоти та повного видалення піни.
менше 5% нПАР, вода очищена, суміш кислот.
2 роки. Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від 00С до +300С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв.

рН 0,5-2,5
Об’єм 5 л
Безпека: при використанні засобу в ручному режимі користуйтеся захисними окулярами, спецодягом, респіратором та рукавичками  з гуми або ПВХ. Не змішувати з іншими речовинами, особливо лугажними. Засіб не призначений для миття шкіри та продуктів харчування. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. При попаданні в очі негайно та ретельно промити 1%  розчином харчової соди, потім чистою водою та звернутися за консультацією до лікаря. Не вдихати пари засобу. Працювати в добре вентильованому приміщенні. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Штрихкод: 5 л: 4823019003734