ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!
Головна » Helper professional » Засіб для миття скла та дзеркал

Засіб ТМ Helper для миття скла та дзеркальних поверхонь підійде для очищення та доведення до блиску, переважно великих, скляних та інших водостійких поверхонь (вітрини, вікна, дзеркала, кахельна плитка, кераміка, кольорові метали, пластик, гладкі стіни приміщень, тощо). Засіб дозволяє видаляти різноманітні складні забруднення (кіптяву, пил, жирові плями, відбитки від пальців, сліди від контакту з комахами, деревами, атмосферні осади та ін.). Засіб готовий до використання, забезпечує ефективне миття та економне використання. М’який склад засобу робить його придатним як для професійного так і побутового використання (екрани телевізорів та моніторів, скляний посуд та столові прилади). Засіб додатково забезпечує також м’яку дезінфекцію поверхні завдяки наявності спирту. Після використання засобу у приміщенні залишається приємний запах свіжості.

Вплив на поверхні: При дотриманні  правил застосування матеріали, що звичайно підлягають обробці засобом (скло, кришталь, керамічна плитка та ін.) не пошкоджуються під впливом миючого засобу. У випадку сумнівів слід перевірити дію засобу на невеликій ділянці поверхні у непримітному місці.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.

Тип упаковки Застосування Склад Термін зберігання
PET Засіб рекомендується використовувати за допомогою розпилювача. У випадку сильного забруднення – засіб використовується без розведення; для повсякденного прибирання – засіб слід розвести водою у співвідношенні 1:4. Спочатку засіб слід перелити з каністри у пляшку та зафіксувати розпилювач, фіксатор повернути в положення  робочого стану. З відстані 20-25 см розпилити засіб на поверхню. При цьому слід забезпечити рівномірне покриття поверхні засобом. Залишити засіб на 0,5-3 хв. Ретельно протерти поверхню сухою чистою тканиною або паперовими рушничками. У разі сильного забруднення (кіптява, жирові плями) обробку можна повторити. Для досягнення блиску рекомендується додаткове протирання поверхні. При використанні засобу без розпилювача спочатку слід змочити губку засобом, ретельно протерти поверхню, щоб не залишилося сухих ділянок. Витримати 3-5 хв. Протерти поверхню сухою чистою ганчіркою. У разі сильно забруднення обробку рекомендується повторити. Не залишає розводів і не потребує додаткового змиття.

В разі замороження засіб слід відігріти до кімнатної температури, при цьому його миючі властивості не змінюються. 

менше 5% неіоногенні ПАР, вода очищена, спирт етиловий, бутиловий ефір пропіленгліколю, аміак водний, ароматична композиція, барвник.
5 років з дати виготовлення.Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від -200С до +300С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв.  Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів. Зберігати в недоступному для дітей місці.

рН 9,0-11,0;
Об’єм: 500 мл, 5 л;
Безпека: При роботі із засобом користуйтеся захисними гумовими рукавицями, шкіру після роботи рекомендується змастити живильним кремом. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Користуйтеся захисними окулярами. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою, потім якщо неприємні відчуття тривають, слід звернутися за консультацією до лікаря. Намагайтеся не вдихати аерозоль. Під час роботи забезпечте задовільний рівень вентиляції.