ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Історія компанії

Якщо подивитися в словник, то слово «гігієна» з’явилася досить давно, а ось слідувати їй стали нещодавно. Зараз не складно знайти інформацію про величезну кількість епідемій та пандемій, які буквально знищували країни і континенти. Ми з жахом читаємо про брудні звичаї середньовіччя, відсутність медицини, історичні факти про побут монарших осіб (що вже казати про городян і селян).

Але поступово люди почали розуміти, що численні хвороби, які їх переслідували, приховані в елементарній відсутності правил підтримки чистоти — митті рук, прибиранні, пранні. Цікаві статті та факти ви можете прочитати в нашому блозі. Стрімкий розвиток та процвітання ринку побутової хімії і санітарно-гігієнічних виробів стався у 80-х — 2000х роках. До цього моменту не лише транснаціональні компанії «Henkel», «P&G», «Unilever» почали пропонувати все більший вибір продукції категорії household, але в лідери почали підтягуватися компанії українського походження. Саме в ці роки на півдні України почало діяти одне з найбільших виробництв — ТОВ «ABC Кемикалс Індастрі».

Виробничі потужності побудували в Теплодарі за зразком кращих європейських заводів. Та й місце було обрано не випадково: зручне розташування, в безпосередній близькості одеський і чорноморський порти, відмінна розв’язка залізничного транспорту, міцні автомобільні дороги та чудові люди, які у нас працюють з самого початку — це запорука стабільного, якісного і, головне, душевного виробництва. Поступово продуктовий портфель компанії розширювався, лабораторія пройшла акредитаційну перевірку, стала приймати замовлення на контрактне виробництво великих мереж, виріс і модернізувався цех по виробництву СГВ.

Перша продукція фабрики була випущена 8 вересня 2001 р — пральний порошок для ручного прання «Test» (з ароматом троянди) в картонній пачці 450 г. Саме цей день ми вважаємо початком трудової діяльності нашого підприємства, його днем ​​народження. Треба зауважити, що до сих пір нашу продукцію пам’ятають багато господинь: пральні порошки «Тест», засоби для миття посуду «Бінго», чистячі порошки і гель для миття посуду «Test» — безперечні лідери продажів протягом багатьох років.

Наразі компанія активно розвиває напрямки:

Сьогодні ТОВ «ABC Кемикалс Індастрі» — це високотехнологічне виробництво, на якому працюють кваліфіковані фахівці. Багато з них з нами вже більше 15 років. Підприємство постійно розвивається: закуповується нова техніка і виробничі лінії, удосконалюються технології, поліпшуються рецептури продуктів, що випускаються. У цьому нам допомагає ретельне вивчення світових тенденцій, проведення досліджень і відстеження вимог споживачів. На основі цього базується Місія компанії.

Свідченням високої якості продукції, що випускається служать постійні перемоги в різних тендерах і багаторічні нагороди у Всеукраїнському конкурсі «100 кращих товарів України». У 2009 році ТОВ «ABC Кемикалс Індастрі» успішно пройшло сертифікацію за системою менеджменту якості ISO 9001:2008, а в 2018 році ми пройшли сертифікацію ISO 9001:2015.