ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!
Головна » LIV » LIV Актив 332 Засіб мийний кислотний пінний з антибактеріальним ефектом

Концентрований кислотний засіб (на основі азотної кислоти«LIV Актив 332» із вираженим піноутворенням та антибактеріальним ефектом для професійного призначення для ручної та машинної мийки. Забезпечує високий миючий ефект при видаленні органічних та неорганічних комбінованих забруднень різноманітної природи (вапняні нальоти, нашарування молочного каменю, винного каменю, пивного каменю, іржі, залишки неорганічних солей.) Використовується для миття зовнішніх технологічних поверхонь, обладнання, трубопроводів, ємкостей на підприємствах харчової та переробної промисловості (молочної, консервної, м’ясної та рибопереробної, пиво-безалкогольної, лікеро-горілчаної, кондитерської, хлібопекарської і т.д.) в закладах торгівлі, громадського харчування, в комунальному господарстві. Підходить для води будь-якої жорсткості. Робочі розчини добре змиваються водою, не залишають нальоту.

Вплив на поверхні: При дотриманні  правил застосування матеріали, що звичайно використовуються  для виробництва устаткування та інвентарю харчової промисловості, такі як легована сталь, хромовані та нікельовані ділянки, алюміній, лакофарбні поверхні, скло, та пластик стійкий до кислот, не руйнуються під впливом робочих розчинів кислотного засобу. У випадку невпевненості в складі матеріалу слід попередньо протестувати на невеликій ділянці. Механізми та інструментарій, якими здійснюється обробка, та ємкості, де зберігаються робочі розчини, повинні бути з стійкого до дії кислот матеріалу  або мати антикорозійне покриття.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.

Тип упаковки Застосування Склад Термін зберігання
 РЕ Засіб використовується у вигляді робочих розчинів. Концентрацію робочого розчину, час, температуру та спосіб мийки визначає спеціаліст в кожному конкретному випадку, в залежності від ступеню забруднення та конструктивно-технологічних особливостей виробничого обладнання. При регулярному митті поверхонь, що не характеризуються важкими забрудненнями можна використовувати більш економний варіант миття робочими розчинами з концентрацією 1,0 %. Після закінчення одробки обладнання слід промити теплою водою до зникнення піни.

Більш детальну інформацію щодо використання та співвідношення розчинів дивіться в інструкції до використання засобу.

Від 5% до 15% нПАР, менше 5% комплексоутворювач, вода очищена, азотна кислота.
2 роки. Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих добре вентильованих складських приміщеннях при температурі від 00С до +300С та відносній вологості не більше 80%. Слід запобігати тривалої дії прямих сонячних променів.

рН 0,0-2,0 Об’єм: 20л

Безпека: уважно прочитайте інструкцію по використанню. До роботи повинні допускатися особи, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. При приготуванні робочого розчину засобу та його застосуванні в ручному режимі використовувати засоби індивідуального захисту. Приміщення повинно добре провітрюватися. Під час приготування та використання засобу сторонні особи повинні бути відсутні, забороняється приймати їжу, пити, палити. Не змішувати з іншими речовинами. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Засіб не призначений для миття шкіри та продуктів харчування. Засіб не повинен попадати у навколишнє середовище без  попередньої нейтралізації кальцинованою содою або гашеним вапном. Відпрацьований розчин можна зливати у каналізацію без очищення!

znakНебезпечно! При попаданні на шкіру та в очі викликає хімічні опіки. Запобіжні заходи. Зберігати тільки в промаркованій тарі виробника, під замком. Використовувати спецодяг з кислотостійкої тканини, гумові рукавиці та захисні окуляри. Уникати контакту засобу зі шкірою та очима. Мити руки після використання засобу. При попаданні на шкіру, швидко зняти весь забруднюй одяг, шкіру промити водою; перед повторним використання забруднений одяг випрати. У випадку попадання засобу в очі, необхідно негайно промити їх великою кількістю води, а вразі необхідності звернутися за медичною допомогою та показати етикетку. Не ковтати! У разі проковтування прополоскати рот. Не викликати блювання! Терміново звернутися за медичною допомогою. Застосовувати лише в добре провітрюваних приміщеннях. Не вдихати випарів засобу, при вдиханні: свіже повітря, спокій.

Штрихкод: 20 л: 4823019010619