ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Ось уже понад 15 років ми випускаємо функціональну побутову хімію для професійного і домашнього використання, яка робить ваше життя простіше, а прибирання — легше.

Наша місія — взяти частину Ваших побутових турбот на себе, сягнути до простоти і чистоти!

Звичайно, ми можемо написати, що хочемо прийти до повного єднання з природою, мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовще, виробляти товари та послуги найвищої якості, які покращують життя сьогоднішнього і майбутнього поколінь по всьому світу (с) P & G. Це говорять всі виробники. Але ми вважаємо, що цим не треба пишатися. Це повинно бути нормою для будь-якого підприємства, як вітчизняного, так і транснаціонального.

Наша мета — робити продукт, який може купити і бабуся, і студент, і зайнята мама з дітьми, і ви. І ви не повинні переживати за якість продукту, а просто мити їм посуд, підтримувати чистоту в будинку.

Ми гарантуємо 100% відповідність нашої продукції гігієнічним стандартам і вимогам. Наша сировина закуповується тільки у перевірених постачальників (подивитися список партнерів), і ми відповідаємо за якість продукту, що виробляємо. Ми не лідери і не прагнемо до світового панування. Просто ми втомилися від «однаковості» і хочемо стати трохи іншими — чесними по відношенню до вас. Ми не використовуємо фосфати, але використовуємо хімічні сполуки у побутовій хімії. Тому що вони миють і відмивають. Ми можемо насипати порошок гірчиці та продавати його в 3 рази дорожче, тому що ЕКО побутова хімія в тренді. Але навіщо тоді хіміки винаходять нові сполуки та хімічні формули? Нас серйозно турбує проблема утилізації пластику і біорозкладу продукції, тому що в цьому світі жити нашим дітям і дітям наших дітей. Ми поки не змогли вирішити проблему утилізаціі сміття, але ступінь біорозкладу усієї нашої продукції відповідає їснуючим державним нормам України!

Наша продукція для професійного клінінгу або промислового використання вирішує головну вашу проблему — економить час прибирання! Розробивши спеціальні сильнодіючі хімічні засоби, ми змушуємо бруд буквально «розчинятися». Засоби є цілком небезпечними для навколишнього середовища і можуть утилізуватися безпосередньо в каналізаційні стоки (наявна дозвільна документація).

Ми готові вислухати ваші питання і чесно на них відповісти. Ми просимо допомоги у вас — розкажіть, що для вас важливо, і ми з радістю спробуємо вирішити вашу проблему.