Добір на посаду голови НСЗУ не закінчено

2 червня 2020 р. в рамках добору на посаду голови Національної служби здоров’я України (НСЗУ) міністром охорони здоров’я проводилися співбесіди.

Про це Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України, повідомив на щоденному брифінгу 3 червня 2020 р.

Коментар Максима Степанова

«Я проводив співбесіди з усіма допущеними кандидатами, які подали свої кандидатури на цей добір. Усе це відбувалося максимально в рамках закону, максимально прозоро».

Міністр наголосив, що усі без винятку записи цих співбесід були зроблені для того, щоб усі бажаючі могли їх подивитися. Кожен бажаючий зможе побачити, чому саме той чи інший кандидат, який брав участь у співбесіді, переміг, і з ким буде укладено відповідний контракт.

Було наголошено, що в рамках цього добору фахівець призначається на термін дії карантину, а після того протягом 2 міс необхідно буде провести конкурс у рамках чинного законодавства і призначити когось іншого.

Проте не вдалося оминути несподіванок. За словами М. Степанова, одна із народних депутатів,  представляючи певну політичну силу, виявила бажання зірвати цей процес.

Як припустив міністр охорони здоров’я, конкретні політичні сили зривають роботу МОЗ, тому що М. Степанов не буде покривати прорахунки народних депутатів у реформуванні української медицини.

«Я для них дуже незручний міністр, який 100% не буде покривати того, що вони тут натворили. Я не буду прикривати того, що зараз по всій країні відбувається з медициною. Я 100% не буду цього покривати і точно виправлю. У нас буде якісна й доступна медицина. Та медицина, яку ми всі хочемо. Як би вони не голосили. Я вас можу в цьому запевнити», — підкреслив очільник Міністерства охорони здоров’я України М. Степанов.

У зв’язку з тим, що певна кількість співбесід була цим народним депутатом зірвана, їх буде проведено 3–4 червня 2020 р., після чого кандидатура на посаду голови НСЗУ буде внесена на засідання Уряду та відбудеться призначення.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»

Максим Степанов обіцяє продовжити співбесіди найближчим часом
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *