Інститут раку: протягом року має завершитися реконструкція молекулярно-генетичної лабораторії

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України  завершує розроблення проєкту реконструкції молекулярно-генетичної лабораторії Національного інституту раку. Після проведення відповідної експертизи розпочнеться його реалізація. МОЗ України розраховує, що реконструкція молекулярно-генетичної лабораторії Національного інституту раку буде завершена до кінця цього року, максимум — у січні–лютому 2021 р.

Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу 3 червня 2020 р.

Коментар Максима Степанова

«Це ще одне із так званих «досягнень» попереднього керівництва МОЗ України. Станом на початок квітня у нас навіть не було проєкту реконструкції цієї лабораторії (Національного інституту раку — ред.). Зараз ми закінчуємо проєкт, потім буде проведено відповідні експертизи, тендер, і почнеться будівництво. За розрахунками, ми повинні закінчити в січні–лютому наступного року. Але ставлю завдання, щоб ми завершили до кінця цього року», — підкреслив М. Степанов.

За словами міністра охорони здоров’я, проєкт не можуть завершити уже третій рік поспіль. При цьому реконструкція та оснащення молекулярно-генетичної лабораторії, яка дасть змогу проводити в Інституті алогенні трансплантації кісткового мозку, — дуже важливий крок не лише для закладу, але і для галузі загалом.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

Це дасть можливість проводити алогенні трансплантації кісткового мозку
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *