Нові тарифи буде запроваджено з 2021 р. — М. Степанов

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України здійснює детальну експертизу всієї медичної інфраструктури для подальшого реформування та виправлення помилок, допущених попереднім керівництвом. Про це 7 червня 2020 р. під час брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Коментар Максима Степанова

«Зараз ми виправляємо помилки у плануванні медичної реформи, допущені попереднім керівництвом МОЗ України. Здійснюється детальна експертиза всієї медичної інфраструктури, метою експертизи є визначення спроможності та ефективності госпітальної мережі. Міністерство розпочало розроблення і затвердження нових державних стандартів надання медичної допомоги із залученням науковців та провідних фахівців галузі», — сказав міністр.

Як зазначає очільник міністерства, на основі отриманих даних МОЗ розробить справедливі тарифи, за якими здійснюватиметься фінансування галузі у 2021 р.

Нові тарифи

«Нові тарифи будуть ґрунтуватися на ринкових заробітних платах для працівників галузі та якісних стандартах надання медичних послуг», — зазначив М. Степанов.

Міністр підкреслює, що уже з 2021 р. будуть діяти нові справедливі тарифи.

«Із 2021 р. фінансування відбуватиметься з урахуванням того, що ми маємо реформувати медицину, щоб високоспеціалізовані медичні заклади діяли в тих умовах, де можливий їхній розвиток. Адже якщо вони будуть розвиватися, то і якість медицини, якої ми всі так прагнемо, буде підвищуватися. Наша головна мета — створити ефективну медичну систему, де лікарі працюють у гідних умовах і отримують гідну заробітну плату, а пацієнти — якісну допомогу», — резюмував міністр.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

Також МОЗ України працює над розробленням державних стандартів надання медичної допомоги
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *