COVID-19: МОЗ відновлює санітарно-епідеміологічну службу

Як ми вже повідомляли раніше, Міністерство охорони здоров’я відновлює санітарно-епідеміологічну службу і вже має відповідний план. Створення протиепідемічної служби зробить Україну більш захищеною від таких хвороб як коронавірус.

Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу 13 червня 2020 р.

Коментар Максима Степанова 

«За останні п’ять років українська санітарно-епідеміологічна служба була розвалена. У нас навіть перестали випускати лікарів-епідеміологів. Нам не вистачає до 40–50% кадрового забезпечення: лікарів-епідеміологів, вірусологів, лаборантів. Ми виправляємо ці помилки прямо під час епідемії: залучаємо спеціалістів, перенавчаємо їх. Ми розробили план відновлення протиепідеміологічної служби, яка відповідатиме актуальним світовим викликам та загрозам. Ми дійсно зробимо ефективну службу, яка відповідатиме європейським і світовим стандартам», — наголосив М. Степанов.

За словами міністра охорони здоров’я, дієва санітарно-епідеміологічна служба дозволить ефективніше протистояти багатьом хворобам, зокрема коронавірусу COVID-19, другу хвилю якого багато науковців прогнозують на цю осінь.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

Восени очікується друга хвиля коронавірусної інфекції
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *