Підвищення зарплат медиків: Уряд розгляне це питання найближчим часом

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов  запропонував підвищити рівень заробітних плат медиків, які працюють на другій і третій ланці надання медичної допомоги.

Відповідну ініціативу очільник відомства озвучив на засіданні Кабінету Міністрів України 17 червня 2020 р.

Коментар Максима Степанова

«Нам потрібно підвищити заробітну плату усім лікарям, медичним працівникам та молодшому і середньому персоналу, які працюють на другій і третій ланці надання медичної допомоги. Тобто спеціалізованим і високоспеціалізованим закладам охорони здоров’я», — підкреслив М. Степанов.

Коли Уряд затвердить документ

За попередньою інформацією, відповідний документ буде винесений на розгляд Уряду під час наступного засідання. При цьому наступне позачергове засідання Кабінету Міністрів України може відбутися уже цієї п’ятниці, 19 червня, а його центральною темою стане питання медицини.

За попередньою інформацією, це підвищення може відбутися вже з вересня 2020 р. При цьому щомісячно на підвищення виплат може виділятися близько 2 млрд грн.

Нагадаємо, 17 червня 2020 р. питання підвищення зарплат медикам підіймав на традиційній селекторній нараді Президент України Володимир Зеленський.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

Для працівників вторинної та третинної ланки
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *