2 липня 2020 р. о 17:00 відбудеться вебінар «Диференційний діагноз серонегативних спондилоартритів»


Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у циклі онлайн-круглих столів на тему «Диференційний діагноз суглобового синдрому на прикладі клінічних ситуацій».

Два практикуючих ревматологи на прикладах клінічних ситуацій проведуть діагностичний пошук в залежності від того чи іншого домінуючого синдрому та запропонують алгоритм ведення пацієнта з суглобовим синдромом.

Чекаємо на ваші клінічні спостереження (якщо у вас є цікавий випадок, ми чекаємо його опис на institute@rheumatology.com.ua) та питання (в кінці анкети реєстрації), у яких ми можемо вам допомогти з вибором тактики ведення пацієнтів з ревматичними захворюваннями та суглобовим синдромом.

Керівник навчального центру «Інституту ревматології» — професор Єлизавета Давидівна Єгудіна.
Лікар-ревматолог «Клініки сучасної ревматології» — кандидат медичних наук Ірина Миколаївна Найштетік.

Реєстрація за посиланням:  https://forms.gle/kv7qGa9dojJx4Kba6

Пресслужба «Українського медичного часопису»

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у циклі онлайн-круглих столів на тему «Диференційний діагноз суглобового синдрому на прикладі клінічних ситуацій». Два практикуючих ревматологи на прикладах клінічних ситуацій проведуть діагностичний пошук в залежності від того чи іншого домінуючого синдрому та запропонують алгоритм ведення пацієнта з суглобовим синдромом. Чекаємо на ваші клінічні спостереження (якщо у вас є цікавий […]
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *