Уряд затвердив фінансову допомогу постраждалим від COVID-19

Постановою Кабінету Міністрів України від 1 липня 2020 р. № 544 затверджено зміни, що вносяться до бюджету Фонду соціального страхування України на 2020 р. і стосуються COVID-19.

Які зміни вносяться

Після позиції «фінансова допомога Фонду соціального страхування України, яка виділена із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для виплати матеріального забезпечення на поворотній основі» бюджет доповнено такою позицією:

«Фінансова допомога Фонду соціального страхування України, яка виділена із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками для страхових виплат медичним працівникам державних і комунальних закладів охорони здоров’я та членам їх сімей на безповоротній основі (233 322)».

При цьому у позиції «Усього доходів» цифри «29 235 662» замінити цифрами «29 468 984», а у позиції «Разом коштів з урахуванням залишку коштів на початок року» цифри «29 696 602» замінити цифрами «29 929 924».

Також після позиції «виплати матеріального забезпечення (крім допомоги при вагітності та пологах) та страхових виплат, у тому числі одноразової допомоги членам сімей медичних та інших працівників закладів охорони здоров’я, які померли від гострої респіраторної хвороби COVID-19 на період дії карантину за рахунок фінансової допомоги, яка виділена із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками на безповоротній основі» бюджет доповнено такою позицією:

«Страхові виплати у разі захворювання або смерті медичних працівників державних і комунальних закладів охорони здоров’я у зв’язку з інфікуванням гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, передбачені статтею 39 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», за рахунок фінансової допомоги, яка виділена із фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками   на безповоротній основі (233 322)».

У позиції «Усього видатків» цифри «29 666 653» замінити цифрами «29 899 975».

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами kmu.gov.ua

На безповоротній основі
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *