COVID-19: відсоток захворілих медиків зменшується

Попри зростання в Україні у червні 2020 р. кількості інфікованих коронавірусом, динаміка перебігу пандемії стабілізується. Про це Президенту Володимиру Зеленському на традиційній селекторній нараді 6 липня 2020 р. повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Показники від Міністерства охорони здоров’я також демонструють стабілізацію поширення COVID-19 в Україні. Це відображається у статистиці щодо активних хворих та рівня госпіталізації, який в останні тижні майже не змінюється.

Додатково міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що продовжує знижуватися відсоток хворих медпрацівників. Нині він становить 6%.

Президент поцікавився дотриманням карантинних заходів у громадських місцях.

Коментар Володимира Зеленського

«Зменшення кількості медиків, які заражаються коронавірусом, показує, що всі старання влади щодо захисту медичних працівників на передовій були правильними й мають результат. Пам’ятаю, на початку епідемії хворі медики становили п’яту частину всіх заражених. Тепер таку ж ретельну увагу треба приділяти громадським місцям. Наприклад, ресторанам, кафе чи клубам. Треба вимагати від них відповідальності перед їхніми клієнтами. Люди платять гроші не за те, щоб вийти хворими на недугу, від якої поки немає вакцини», — наголосив В. Зеленський.

У відповідь Національна поліція повідомила, що перевіряла роботу клубів після 22:00 й закрила ті розважальні заклади, які працювали. Також були складені відповідні протоколи.

Крім того, в Національній поліції поінформували, що лише 2 міста — Харків і Львів — чітко заборонили функціонування розважальних закладів після 22:00, а в Херсонській та Сумській областях взагалі не визначено умов для роботи таких закладів у вказаний час.

Міністерство внутрішніх справ візьметься за ретельніший контроль роботи цих закладів, щоб знизити ризик зараження громадян коронавірусом.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами president.gov.ua

Про це йшлося на традиційній нараді з Президентом України
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *