Медична рада МОЗ: відбулося установче засідання

У понеділок, 13 липня 2020 р., відбулося перше засідання Медичної ради при Міністерстві охорони здоров’я України (далі — Медична рада МОЗ). Про це на щоденному брифінгу 14 липня 2020 р. повідомив Максим Степанов, міністр охорони здоров’я України.

У ході заходу заступником голови Медичної ради МОЗ був обраний Василь Лазоришинець, директор Державної установи «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова НАМН України», академік НАМН України, а секретарем Медичної ради МОЗ — Сергій Дубров, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, президент Асоціації анестезіологів України.

Мета і головна функція Медичної ради МОЗ

Зазначимо, що мета і головна функція Медичної ради — консультація з приводу впровадження та реструктуризації медичної системи України, використання медичних технологій та організації наукових досліджень. Завданнями Медичної ради є розроблення та внесення пропозицій міністру охорони здоров’я щодо реформування системи охорони здоров’я, а також надання пропозицій щодо визначення пріоритетів стосовно міжнародної технічної допомоги, бенефіціаром якої визначено МОЗ України.

Коментар Максима Степанова

«Це засідання — перше й установче. Надалі, зважаючи на всі виклики в українській медицині зараз, пропоную зустрічатися двічі на місяць. Медициною та реформами в медицині повинні опікуватися лікарі. Ваша допомога потрібна нам для того, щоб побудувати реальну медицину, яка працюватиме на благо медиків та пацієнтів», — заявив голова Медичної ради, міністр охорони здоров’я України М. Степанов.

У ході засідання Медичної ради учасники обговорили нагальні питання порядку денного: прогрес України у боротьбі з коронавірусною хворобою COVID-19, умови вступу на навчання у медичні вищі навчальні заклади та проходження інтернатури, а також питання функціонування трансплантаційної, кардіологічної та онкологічної галузей.

Нагадаємо, що Медичну раду при МОЗ створено 2 липня 2020 р.

Склад і Положення про Медичну раду МОЗ.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

Обговорено низку важливих для медичної галузі питань
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *