Інтернатура 2020: Уряд виділив кошти на оплату праці інтернів

15 липня 2020 р. Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України (з доопрацюванням в одноденний термін) і дозволив виділити відомству 103,655 млн грн, які підуть на оплату праці лікарям-інтернам.

Про це міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на брифінгу за підсумками засідання Уряду 15 липня 2020 р.

Коментар Максима Степанова

«Важливість та надтерміновість прийняття постанови зумовлена необхідністю забезпечити заклади охорони здоров’я коштами на оплату праці лікарів-інтернів з метою успішного зарахування випускників 2020 року до інтернатури, а також продовження проходження інтернатури лікарями-інтернами другого та третього року навчання», — підкреслив М. Степанов.

Хто буде розпоряджатися коштами

За словами очільника Міністерства, зараз передбачається, що головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем є МОЗ України. При цьому розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня будуть визначені структурні підрозділи з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій. Бази стажування отримуватимуть кошти від структурних підрозділів з питань охорони здоров’я.

Нагадаємо, що 19 червня 2020 р. Постановою Кабінету Міністрів України № 536 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для стажування лікарів-інтернів  на базах стажування у 2020 р.

Документ вже набув чинності.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

Понад 103 млн грн
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *