COVID-19: затверджено нову редакцію протоколу лікування

Наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.07.2020 р. № 1653 внесено зміни до протоколу «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 2 квітня 2020 р. № 762 (в редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 10 квітня 2020 р. № 852). Нова редакція затверджена.

Про що документ

Протокол викладено у новій редакції.

Також додатком до протоколу затверджено Форму інформованої згоди пацієнта на проведення діагностики та лікування згідно з Протоколом «Надання медичної допомоги для лікування коронавірусної хвороби COVID-19»

Державному підприємству «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (Т. Думенко) доручено забезпечити внесення змін, затверджених пунктом 1 цього наказу, до реєстру медико-технологічних документів.

Міністерству охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій доручено забезпечити виконання цього наказу.

Контроль за виконанням цього наказу покладено на першого заступника міністра охорони здоров’я України Ірину Садов’як.

Зазначимо, що протокол розроблено відповідно до статті 141 Основ законодавства України про охорону здоров’я, Закону України від 30 березня 2020 р. № 539-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення лікування коронавірусної хвороби (COVID-19)», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 267 (у редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 90), на підставі протоколу засідання робочої групи з розробки протоколів надання медичної допомоги хворим на коронавірусну хворобу (COVID-19) від 10 липня 2020 року № 10.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

Набув чинності відповідний наказ МОЗ України
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *