Зміна договорів з НСЗУ: реорганізація, перерахунок за результатами ІІ кварталу

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) продовжує надавати роз’яснення з напрямків, робота за якими викликає найбільшу кількість запитань.

28 липня 2020 р. відбудеться черговий вебінар для власників та керівників закладів охорони здоров’я.

Тема вебінару — «Зміна договорів про медичне обслуговування населення: реорганізація, перерахунок за результатами ІІ кварталу».

Про вебінар

Експерти НСЗУ детально розкажуть учасникам про алгоритм дій для безперервного отримання оплат від НСЗУ за надані медичні послуги, порядок розрахунку вартості договорів та переукладення договорів за пріоритетними пакетами послуг.

Спікери — директор Департаменту договірної роботи НСЗУ Андрій Віленський і заступник директора Департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів Анна Фенчак.

Учасники веб-конференції зможуть поставити свої запитання і отримати на них відповіді як безпосередньо в рамках вебінару, так і під прямою трансляцією у YouTube.

Початок вебінару 28 липня 2020 р. о 15:00, тривалість — 1,5 год.

Просимо врахувати, що у зв’язку з обмеженою кількістю місць для учасників онлайн-вебінару, ми проводимо онлайн-трансляцію в живому режимі на нашому YouTube каналі.

Посилання на реєстрацію в онлайн вебінарі

Посилання на онлайн трансляцію

Трансляцію вебінару на YouTube каналі НСЗУ можна дивитися без реєстрації. Запис вебінару буде доступний у розділі «НСЗУ пояснює».

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами facebook.com/nszu.ukr

Вебінар НСЗУ для власників та керівників закладів охорони здоров’я відбудеться 28 липня 2020 р.
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *