Екстрена медична допомога: НСЗУ здійснила виплати за підвищеними тарифами

25 центрів екстреної медичної допомоги (ЕМД) отримали 727 526 012 грн за липень за підвищеними тарифами в межах пакета медичних послуг «Екстрена медична допомога».

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) 29 липня 2020 р. (щойно МОЗ внесло зміни в паспорт відповідної бюджетної програми) підписала додаткові угоди на збільшення тарифів з усіма 25 центрами ЕМД, і сьогодні вже здійснила оплату за новими тарифами.

Нагадаємо, що 19 червня 2020 р. Уряд вніс зміни до Постанови Кабінету Міністрів України № 65, якими підвищив тариф на надання ЕМД. Відповідна Постанова № 513 набула чинності 3 липня. Для того щоб НСЗУ могла укладати договори з центрами ЕМД за новими тарифами, потрібні були зміни до паспорта бюджетної програми. Такі зміни МОЗ внесло 29 липня. І вже того ж дня НСЗУ уклала додаткові договори із закладами. А 4 серпня 2020 р. НСЗУ здійснила доплати за липень усім 25 центрам ЕМД.

На скільки зросла сума контрактів

Після підвищення тарифу сума контрактів центрів ЕМД з НСЗУ зросла з 4,7 млрд грн до майже 6 млрд грн. Наприклад, на понад 100 млн грн зросла сума контракту з НСЗУ для Центру ЕМД та медицини катастроф Дніпропетровської області, майже на 99 млн грн — для Центру ЕМД міста Київ, на 88,5 млн грн — для центру ЕМД Харківської області.

Ці ж заклади ЕМД у топ-3 за розміром виплат у липні: 59,7 млн грн отримав центр ЕМД Дніпропетровщини, майже 57 млн грн — Київський центр ЕМД, 51 млн грн – Харківський центр ЕМД.

У відомстві нагадують, що станом на 4 серпня 2020 р. НСЗУ вже виплатила центрам ЕМД понад 2,2 млрд грн.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами nszu.gov.ua

На суму 727 526 012 грн за липень 2020 р.
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *