Народні депутати вимагають відставки Максима Степанова

Група народних депутаів України 27 липня 2020 р. зареєструвала в Парламенті проєкт Постанови Верховної Ради України № 3938 «Про Звернення Верховної Ради України до Кабінету Міністрів України щодо звільнення міністра охорони здоров’я України Степанова Максима Володимировича».

Обґрунтування

У пояснювальній записці до документа йдеться, що звільнити М. Степанова необхідно у зв’язку із некомпетентністю щодо виконання посадових обов’язків міністра охорони здоров’я України та професійною недбалістю.

Головним Комітетом з розгляду Проєкту цієї постанови визнано Комітет Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування (голова Комітету — Михайло Радуцький).

Планується, що на пленарному засіданні Верховної Ради України про зазначений проєкт доповідатиме народний депутат України Стефанишина Ольга Анатоліївна.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами rada.gov.ua

Зареєстровано відповідний проєкт Постанови
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *