Трансплантації у Львові фінансуватимуться з державного бюджету

Операції з трансплантації у Львові фінансуватимуться з державного бюджету. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час візиту 6 серпня 2020 р. до Львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Коментар Максима Степанова

«Свій візит у Львів я розпочав з лікарні швидкої медичної допомоги не випадково. У квітні тут створено нове відділення трансплантології, і вже з того часу зроблено 4 трансплантації нирок, а кілька тижнів тому — трансплантацію серця. Лікарня потужно розвивається у цьому напрямку. У медзакладі працює чудова команда, очолює цей заклад хороший фахівець — головний лікар Олег Самчук», — підкреслив міністр М. Степанов.

Зазначимо, що у медичному закладі також планують робити операції з трансплантації печінки і легень. Очільник МОЗ України М. Степанов наголосив, що розвиток високоякісної системи трансплантації в Україні — один із пріоритетів роботи Міністерства.

Трансплантаційна незалежність

«МОЗ працює над тим, щоб за 2−3 роки Україна мала трансплантаційну незалежність. Ми хочемо, щоб наші громадяни не їздили за кордон на лікування, адже ми можемо виконувати такі операції у нашій країні. Потрібно лише створити відповідні умови. І саме цим ми активно займаємося», — заявив М. Степанов.

У ході візиту в регіон міністр охорони здоров’я М. Степанов також відвідав Львівську обласну клінічну лікарню та Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр, де поспілкувався з медичними працівниками.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами https://t.me/mozofficial

Заява Максима Степанова
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *