eHealth: розроблено порядок ведення реєстру пацієнтів

Міністерством охорони здоров’я України на громадське обговорення пропонується проєкт наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження Порядку ведення Реєстру пацієнтів в електронній системі охорони здоров’я» (далі — проєкт наказу).

Мета розроблення проєкту акта

Проєкт наказу розроблено Міністерством охорони здоров’я України з метою визначення особливостей ведення Реєстру пацієнтів у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я та забезпечення захисту медичної інформації про пацієнта.

Про що документ

Проєктом акта пропонується затвердити Порядок ведення Реєстру пацієнтів в електронній системі охорони здоров’я, що додається.

Куди надавати пропозиції

Пропозиції та зауваження щодо проєкту наказу надсилати протягом 15 днів з дати публікації на адресу МОЗ України у письмовому або електронному вигляді: вул. Грушевського, 7, м. Київ, 01601, Директорат розвитку цифрових трансформацій в охороні здоров’я, тел.: (044) 253-33-31, e-mail: mozehealth@gmail.com.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

На громадське обговорення винесено відповідний проєкт наказу МОЗ України
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *