COVID-19: де отримати медичну допомогу?

У 255 закладах, визначених опорними для госпіталізації пацієнтів з COVID-19, працює понад 1000 медичних команд. Кількість нових випадків COVID-19 у липні зросла в 2,6 раза порівняно із квітнем, а кількість госпіталізацій збільшилася майже у 2,4 раза.

COVID-19: де працюють медичні команди

Про це повідомляють у Національній службі здоров’я України (НСЗУ) та наголошують, що найбільша кількість медичних команд працює на Івано-Франківщині — 101, Львівщині — 94 та Чернівецькій області — 77. Щодо кількості закладів, в які відбувається госпіталізація пацієнтів із COVID, то найбільше надавачів має Запорізька область. Тут у 19 закладах працює 65 медичних команд, при цьому завантаженість ліжок стаціонару в липні  — на рівні 0,07, ліжок інтенсивної терапії — 0,11. А от в Одеській та Закарпатській областях втричі порівняно з травнем зросла завантаженість ліжок у відділенні інтенсивної терапії: з 0,98 до 2,98 — в Одеській, з 0,98 до 3,12 — у Закарпатській області.

Робота мобільних  бригад

У 933 медичних закладах України створено 1 578 мобільних бригад. У середньому на одну бригаду припадає 99 ПЛР-тестувань. Загалом мобільні бригади лікарень, які уклали відповідний контракт із НСЗУ, здійснили у липні понад 156 тис. ПЛР-тестувань. У квітні ця кількість становила 66 тис., у травні — 118 тис., у червні — майже 145 тисяч.

Найбільшу кількість тестувань у липні  проведено у місті Київ (11 279), у Закарпатській області (11 269) та у Львівській області (11 070). Мобільні бригади таких закладів, як Міська клінічна лікарня № 21 імені Є. Попкової у місті Дніпропетровську (майже 2 тис. тестувань), ЦПМСД № 3 міста Вінниця (1 425 тестувань), ЦПМСД міста Слов’янськ (1 366 тестувань) викликалися до пацієнтів із підозрою або підтвердженим діагнозом COVID найчастіше.

Новий дашборд НСЗУ

Ці та інші дані можна побачити на новому дашборді НСЗУ «Інформація щодо тестування та стаціонарного лікування пацієнтів із COVID-19 на основі звітів надавачів медичної допомоги». Зверніть увагу, що дані дашборда стосуються не в цілому ситуації з COVID по Україні, а лише послуг — тестування та госпіталізацій — наданих, згідно з укладеними договорами з НСЗУ за відповідними пакетами послуг. На дашборді міститься інформація, яку лікарні подали у звітах до НСЗУ. Інформація дашборда оновлюватиметься один раз на місяць.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами nszu.gov.ua

Уся інформація – на новому дашборді НСЗУ
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *