Президент обіцяє підтримати модернізацію Госпіталю ветеранів у Запоріжжі

Президент України Володимир Зеленський наголосив на важливості збереження Запорізького госпіталю ветеранів війни й доручив Фонду держмайна спільно з Кабінетом Міністрів України вирішити питання передачі корпусів, якими користується установа, у власність Обласної держадміністрації (ОДА). Про це йшлося під час відвідання Главою держави госпіталю в межах його робочої поїздки до Запорізької області 19 серпня 2020 р. Питання порушили голова ОДА Віталій Боговін і місцеві ветерани.

Коментар Володимира Зеленського

«Я вважаю, що це мій обов’язок як Президента, обов’язок держави — робити все це. Ми вами дуже пишаємося за все, що ви робите, що роблять наші хлопці та дівчата на Сході України, захищаючи наш суверенітет», — сказав В. Зеленський.

«Тому це питання ми вирішимо — щойно говорили з Фондом держмайна. Ми все це вирішимо впродовж кількох тижнів», — повідомив Президент, наголосивши, що ветерани повинні отримувати якісну медичну допомогу.

В. Зеленський зателефонував голові Фонду держмайна Дмитру Сенниченку та доручив опрацювати це питання спільно з Кабінетом Міністрів України у найкоротші терміни, щоб госпіталь міг повноцінно функціонувати та надавати послуги ветеранам.

Подібних проблем в Україні багато

Глава держави констатував, що подібних проблем в Україні багато. Для їхнього розв’язання й було створено Раду ветеранів при Офісі Президента. Він запропонував голові ОДА опрацювати питання не лише збереження, а й модернізації та розвитку медичного закладу.

Ветерани, з якими спілкувався В. Зеленський, також наголосили на необхідності вирішення цього питання та важливості госпіталю для них.

«Наші хлопці свого часу захищали державу й знову стануть на її захист, коли це буде потрібно. Але питання збереження їхнього здоров’я та реабілітації, яку вони мають проходити, — для цього потрібен дійсно спеціалізований заклад. Тому питання збереження цього закладу для нас дуже важливе», — сказав один з учасників зустрічі.

Також обговорювалося створення на базі госпіталю центру психологічної підтримки та реабілітації учасників бойових дій, підтримка ініціатив, які б сприяли появі робочих місць для ветеранів.

Директор госпіталю Тетяна Ярмощук також ознайомила Главу держави з діяльністю закладу. Зокрема, з роботою кабінетів функціональної діагностики, реабілітації, психологічної підтримки. Також було продемонстровано палати інтенсивної терапії, умови проживання. Вона розповіла, що щороку в госпіталі допомогу отримують понад 2 тис. ветеранів бойових дій.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами president.gov.ua

В Україні існує багато проблем з наданням медичної допомоги ветеранам
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *