COVID-19: для госпіталізації хворих підготовлено понад 36 тис. ліжок

В Україні для госпіталізації хворих на COVID-19 зараз готові понад 36 тис. ліжок. Майже 11 200 з них забезпечені точками подачі кисню. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час щоденного брифінгу 31 серпня 2020 р.

Коментар Максима Степанова

«На сьогодні в українських лікарнях пацієнтами з коронавірусом зайняті 9 972 ліжка: сюди включено як підтверджені випадки, так і випадки з підозрою на COVID-19. Також на початку червня головам обласних держадміністрацій було поставлене завдання збільшити кількість ліжок з підведенням кисню. Для пришвидшення цього процесу МОЗ ініціювало постанову Кабінету Міністрів України щодо фінансування робіт по підведенню централізованої подачі кисню у лікарнях за спрощеною процедурою», — зазначив М. Степанов.

Міністр наголосив також, що МОЗ фіксує значне зростання кількості госпіталізованих хворих на COVID-19 протягом останнього часу: 24–30 серпня госпіталізовано 2 829 осіб, 17–23 серпня — 2 699, тоді як 18–24 травня — 749. М. Степанов зазначив, що пріоритетне завдання на сьогодні — забезпечення киснем 80% ліжок у лікарнях, запланованих під лікування хворих на COVID-19.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

Майже 11 200 з них забезпечені точками подачі кисню
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *