Практика приховування інфікування медиків короновірусом неприпустима — Президент

Головні лікарі низки медичних закладів в Україні іноді змушують персонал приховувати інфікування коронавірусом на роботі, оскільки бояться адміністративного покарання для лікарень. Про це Президенту Володимиру Зеленському повідомили на традиційній селекторній нараді 3 вересня 2020 р.

Коментар Володимира Зеленського

«Це небезпечна й неприпустима ситуація. Міністерство охорони здоров’я України має невідкладно вжити заходів і захистити лікарів, яких керівництво лікарень змушує говорити неправду та приховувати зараження коронавірусом», — наголосив Глава держави.

Президент також поцікавився забезпеченням школярів засобами індивідуального захисту, оскільки до нього надходить багато інформації про їхню недостатню кількість у школах. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що в обласних центрах такі заклади повністю забезпечені всім необхідним для захисту проти коронавірусної інфекції відповідно до розробленого Урядом алгоритму для безпечного навчання у школах. Він нагадав, що на уроках діти не мають перебувати в масках, їх слід надягати лише на перервах.

Захист дітей від інфікування COVID-19

В. Зеленський наполегливо попросив взяти до уваги інформацію щодо захисту дітей по всій Україні, а не лише в обласних центрах. Він також поцікавився інформацією щодо впливу навчання на поширення коронавірусної інфекції. Д. Шмигаль відповів, що за минулу добу в Україні зафіксовано 149 випадків захворювання дітей, хоча зазвичай улітку цей показник становив близько 100 осіб. Однак, за словами очільника Уряду, це підвищення за 2 вересня не є показовим щодо впливу початку навчання на поширення COVID-19. Д. Шмигаль повідомив, що Кабмін проведе відповідний аудит протягом перших 2 тиж занять, щоб зрозуміти, наскільки безпечним є навчання у школах.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами president,gov.ua

Головні лікарі низки медичних закладів в Україні іноді змушують персонал приховувати інфікування коронавірусом на роботі, оскільки бояться адміністративного покарання для лікарень
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *