Уряд бере під контроль захворюваність на COVID-19 серед дітей

За останню добу виявлено 149 випадків захворювання на COVID-19 серед дітей.

На виконання завдання Президента України Володимира Зеленського Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив міністру розвитку громад та територій Олексію Чернишову та в.о. міністра освіти і науки Сергію Шкарлету спільно з Держпродспоживслужбою невідкладно провести перевірки закладів освіти в областях на дотримання протиепідемічних правил.

Коментар Дениса Шмигаля

«Випадковим чином мають бути перевірені щонайменше 5 навчальних закладів у кожній з областей. Особливо варто звернути увагу на школи, які розташовуються у віддалених районах, оскільки в обласних центрах ситуація більш-менш стабільна», — зазначив Д. Шмигаль за підсумками селекторної наради під головуванням Президента України з протидії COVID-19.

Доручення очільника Уряду

Очільник Уряду також доручив головам обласних і районних державних адміністрацій взяти під контроль ситуацію в закладах освіти.

Прем’єр-міністр наголосив, що за результатами цієї перевірки Урядом можуть бути ухвалені, зокрема, і кадрові рішення.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами kmu.gov.ua

Відповідне доручення дав Денис Шмигаль, Прем’єр-міністр України за результатами наради у Президента України Володимира Зеленського
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *