COVID-19: «червоний» рівень епідемічної небезпеки встановлено у 29 адміністративно-територіальних одиницях

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 3 вересня 2020 р. переглянула поділ регіонів за рівнями епідемічної небезпеки COVID-19. «Червоний» рівень встановлено у 29 адміністративно-територіальних одиницях, «помаранчевий» — у 89, «жовтий» — у 139. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу за результатами засідання комісії.

Коментар Максима Степанова

«Рівні епідемічної небезпеки визначені за чіткими ознаками, які встановлені відповідною постановою Уряду, а саме: за кількістю заповнених лікарняних ліжок, кількістю тестувань та нових випадків захворювання на COVID-19 протягом 14 днів на 100 тис. населення», — підкреслив міністр М. Степанов.

Регіони з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки

За результатами засідання комісії, прийнято рішення встановити з 00:00 год 7 вересня 2020 р. «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19:

  • в Івано-Франківській області: м. Івано-Франківськ, м. Коломия, м. Калуш, Косівський та Тисменицький райони;
  • в Одеській області: м. Біляївка та м. Ізмаїл, а також Болградський район;
  • в Рівненській області: м. Дубно та Костопільський район;
  • у  Тернопільській області: м. Тернопіль, м. Бережани, м. Чортків, Бережанський, Бучацький, Гусятинський, Монастирський, Теребовлянський, Тернопільський та Чортківський райони;
  • в Харківській області: Великобурлуцький район;
  • у Чернівецькій області: м. Чернівці та Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський, Новоселицький, Сторожинецький райони;
  • у Чернігівській області: Бобровицький район.

«Порівняно з минулим засіданням комісії, коли було встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у 21 районі або місті, зараз цей рівень поширюється на 29 адміністративно-територіальних одиниць.

Водночас місто Острог, яке два тижні перебувало на «червоному» рівні епідемічної небезпеки, зараз, згідно з показниками, вийшло з цього рівня і перебуває на «помаранчевому», —  зазначив міністр М. Степанов.

Очільник МОЗ наголосив, що з «червоного» рівня також вийшли Городенківський район Івано-Франківської області та Радивилівський район Рівненської області.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

Рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 03.09.2020 р.
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *