COVID-19: МОЗ обіцяє якісне лікування для кожного

Для надання допомоги хворим на COVID-19 у лікарнях вже підготовлено 4 467 моніторів пацієнта, 468 пересувних рентгенапаратів, 156 газоаналізаторів крові. Про це на щоденному брифінгу 4 вересня 2020 р. заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Ми бачимо тривожну динаміку — погіршення епідемічної ситуації з COVID-19. Щоб кожен пацієнт із COVID-19 отримав належну допомогу, МОЗ України нарощує потужність медичної системи. Станом на 2 вересня 2020 р. у 315 закладах охорони здоров’я, де лікують пацієнтів із COVID-19, наявні 26 тис. ліжок, а в резерві ще 213 лікарень, де понад 9 тис. ліжок», — повідомив очільник МОЗ України.

Якісне лікування для кожного

Міністр наголосив, що основне завдання держави і МОЗ — забезпечити відповідним якісним лікуванням кожного, хто цього потребує. Наразі кількість апаратів ШВЛ у країні становить близько 4 тис., задіяно 227 апаратів.

Нагадаємо, раніше М. Степанов зазначив, що МОЗ погодило з постачальниками та виробниками вакцин збільшення вдвічі кількості ввезених в Україну вакцин від грипу в епідемічний сезон 2020–2021 рр.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»

Готують медичне обладнання та лікарні
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *