Зарплата лікарів: Уряд прийняв постанову про механізм підвищення з вересня 2020 р.

7 вересня 2020 р. на позачерговому засіданні Кабінет Міністрів України прийняв подану МОЗ Постанову, яка врегульовує механізм доплат до оплати праці медичних працівників, які нараховуються з вересня. Про це на щоденному брифінгу 7 вересня 2020 р. повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Як лікарі отримають підвищену зарплату

«Аби медичні працівники якнайшвидше отримали доплати, необхідно було терміново ухвалити рішення щодо порядку реалізації передбачених для цього 5,9 млрд грн. Сьогодні на засіданні Кабінетом Міністрів України визначено, яким саме способом лікарі отримають цю доплату. Одразу після публікації Постанови лікарні зможуть укласти угоди і до кінця вересня  почнуть отримувати ці кошти та виплачувати їх своїм медичним працівникам», — наголосив очільник МОЗ М. Степанов.

Нагадаємо, доплати лікарям передбачені у розмірі 70% посадового окладу, розрахованого за найвищим 14-м тарифним розрядом ЄТС, фахівцям із базовою та неповною вищою медичною освітою усіх спеціальностей — у розмірі 50% мінімальної заробітної плати, молодшим медичним сестрам — у розмірі 25% мінімальної заробітної плати.

Окрім того, на засіданні Уряду прийнято Постанову Уряду щодо затвердження переліку спеціалізованих організацій, через які відбувається закупівля деяких лікарських засобів.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами moz.gov.ua

Як тільки вона буде опублікована, медичні заклади почнуть отримувати гроші
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *