Лікарні готують до збільшення кількості тяжкохворих на COVID-19 — Президент

Президент України Володимир Зеленський 8 вересня 2020 р. під час спілкування із представниками ЗМІ в межах робочої поїздки до Житомирської області запевнив, що зараз лікарні готують до збільшення кількості хворих з тяжким перебігом COVID-19, і проблем з коштами у Фонді боротьби з коронавірусом та його наслідками немає.

Коментар Президента України

В. Зеленський акцентував увагу на зростанні кількості інфікованих коронавірусом та швидкому заповненні лікарень хворими, які потребують госпіталізації.

«Є великі проблеми з кількістю ліжок, маю на увазі швидке заповнення ліжок… Але все ж таки вірю, що це не буде в такому обсязі, як було у більшості країн Європи», — зазначив Президент.

Він зауважив, що наслідки легковажного ставлення людей до епідемії COVID-19 виправлятиме вся країна.

«Незважаючи на це, ми готуємо багато лікарень у зв’язку зі збільшенням кількості хворих — тих, яких уже доставляють у лікарні. Збільшуються, переобладнуються лікарні. З технічними засобами, киснем, ШВЛ — там запитань немає. Не хочу казати, що на всіх достатньо, але принаймні ми готові», — повідомив В. Зеленський.

Наповнення COVID-фонду та будівництво доріг

За словами Глави держави, для наповнення COVID-фонду кошти перенаправлялися з багатьох інших бюджетних програм. Це робилося для того, щоб мати ресурс для боротьби з епідемією, масштаби якої на початку було складно спрогнозувати. Проте Уряд не виключав, що згодом частина цих коштів буде спрямовуватися на інші бюджетні програми. Зокрема, йдеться про важливі інфраструктурні проєкти.

«Багато грошей витрачено на дороги, які йдуть до опорних лікарень, приймальних відділень чи до шкіл, і це треба робити. У будь-якому разі це все пов’язано», — сказав Президент.

В. Зеленський зазначив, що потреба у фінансуванні для боротьби з пандемією існує, але вона контрольована.

«Найголовніше, на що ми витратили, — ми щомісячно з самого початку витрачаємо мільярди з COVID-фонду на підтримку людей: пенсіонерів, людей, які не отримують заробітної плати.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису»
за матеріалами president.gov.ua

Коштів у Фонді боротьби з коронавірусом та його наслідками має вистачити
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *