Україна бере участь у 70-й Сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ

Сьогодні розпочалася 70-та Сесія Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Протягом двох днів міністри охорони здоров’я та високопосадовці 53 держав — членів ВООЗ в Європейському регіоні, а також представники партнерських організацій і громадянського суспільства обговорюватимуть питання охорони здоров’я. Українську делегацію очолив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Коментар Максима Степанова

«Участь у заході демонструє послідовність курсу нашої держави на посилення ролі ВООЗ у розвитку сфери охорони здоров’я України,  сприятиме  підвищенню ефективності співпраці України з ВООЗ у питаннях підтримки пріоритетних напрямків процесу реформування галузі охорони здоров’я та боротьби з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», — зазначив М. Степанов.

Які питання розглядатимуть

Цьогоріч у зв’язку із пандемією коронавірусної хвороби Сесія пройде в онлайн-форматі у скороченому вигляді.
Під час Сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ буде розглянуто документ «Європейська програма роботи на 2020–2025 рр., її пріоритети, «Спільні дії для поліпшення здоров’я жителів Європи», а також представлено міжнародний досвід боротьби зі спалахом коронавірусної хвороби (COVID-19).

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

Буде розглянуто документ «Європейська програма роботи на 2020–2025 рр., її пріоритети, «Спільні дії для поліпшення здоров’я жителів Європи», а також представлено міжнародний досвід боротьби зі спалахом коронавірусної хвороби (COVID-19)
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *