Підвищення зарплат медикам: Максим Степанов закликав заклади пришвидшити процес

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав медичні заклади пришвидшити подачу до Національної служби здоров’я України (НСЗУ) заявок на отримання коштів для виплати доплат медикам, запроваджених з 1 вересня 2020 р.

Про це він заявив на щоденному брифінгу 23 вересня 2020 р.

Коментар Максима Степанова

«Звертаюся до всіх головних лікарів медичних закладів, які не подали заявок на виділення коштів для виплати доплат медикам. Будь ласка, подайте ці заявки, щоб ваші працівники — лікарі, медичні сестри, молодший медичний персонал — отримали цю доплату вчасно. Ми, зі свого боку, виділили кошти, розробили простий і чіткий механізм, щоб всі медики отримали доплати», — зазначив очільник МОЗ України.

Міністр також повідомив, що НСЗУ почала прийом відповідних заявок від медзакладів з 11 вересня 2020 р.  Однак на сьогодні лише 784 лікарні із понад 1600 подали відповідні документи.

«Сьогодні я дав відповідне доручення, щоб НСЗУ на своєму сайті і ми на сайті Міністерства опублікували перелік медичних закладів, які не подали заявок на отримання коштів для виплати доплат. Ця заявка складається протягом 15, максимум 20 хвилин», — додав М. Степанов.

Він нагадав, що рішення про підвищення зарплат медикам шляхом виплати доплат було прийнято Урядом за ініціативою МОЗ України.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами facebook.com/moz.ukr

На сьогодні лише 784 лікарні із понад 1600 подали відповідні документи до НСЗУ
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *