Друга хвиля COVID-19: коментар Офісу Президента України

Друга хвиля захворюваності на коронавірус спостерігається майже в усіх країнах світу. В Україні епідемічна ситуація перебуває під жорстким контролем, і якщо виникають якісь проблеми — вони одразу вирішуються. Про це 4 жовтня 2020 р. заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак в ефірі одного з національних телеканалів.

Він зазначив, що майже щодня відбуваються селекторні наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського за участю представників усіх центральних органів влади, зокрема міністра охорони здоров’я, головного санітарного лікаря.

Коментар Андрія Єрмака

«Досить часто відбуваються зустрічі з головами облдержадміністрацій. Ви бачите багато поїздок Президента країною. Звісно, у кожній він відвідує одну з медичних установ, заслуховує звіти голови обласної державної адміністрації, профільних лікарів. Ми дуже добре поінформовані про ту ситуацію, яка є», — зазначив А. Єрмак.

За словами керівника Офісу Президента, однією з причин зростання показників захворюваності на коронавірус в Україні є збільшення кількості тестувань. Крім того, негативно впливає чинник наближення місцевих виборів.

«Деякі місцеві чиновники, що женуться за швидкими політичними дивідендами, на жаль, забувають, що життя людини — це найдорожче. Безумовним фактором було літо, люди трохи розслабилися. Все це призвело до зростання захворюваності. І плюс — початок осені. Це завжди підвищення рівня інфекційних захворювань, грипу», — підкреслив він.

«Але я впевнений, що ми пройдемо це. Ми не розслабляємося ні на хвилину. Все перебуває під жорстким контролем, моніторується. І якщо виникають якісь проблеми, то одразу знаходяться рішення», — наголосив А. Єрмак.

Водночас він зауважив, що так званої другої хвилі поширення коронавірусу не вдається уникнути багатьом країнам.

«Її не вдалося уникнути нікому в цьому світі. Сьогодні друга хвиля спостерігається практично в усіх країнах. Є різні тенденції, причому в деяких країнах, де була дуже висока і, скажімо, трагічна ситуація під час першої хвилі, на превеликий жаль, (це — ред.) повторюється і під час другої. Тому це загальна тенденція», — повідомив керівник Офісу Президента.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами president.gov.ua

Її не уникне жодна країна
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *