Підвищення зарплати медиків: половина закладів вже отримала кошти

Половина медичних закладів уже отримала кошти на виплату підвищених зарплат лікарям за вересень поточного року. Загалом це більше ніж 670 млн грн. Про це 5 жовтня 2020 р. заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на селекторній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Договори з Національною службою здоров’я вже уклали 80% лікарень, триває процес укладання угод з іншими медичними закладами.

Главі держави повідомили, що обмежувальні заходи у регіонах дають позитивні результати. Так, у містах, що розташовувалися в «червоних» зонах, знижується динаміка захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Забезпечення киснем

Володимир Зеленський порушив питання забезпеченості киснем хворих на коронавірус.

«Станом на минулу та позаминулу селекторну нараду забезпеченість киснем ліжок хворих на COVID-19 становила 40,7%, а наша мета – більше 80%. Ті питання, які ми маємо вирішувати за лічені дні, вирішуються протягом тижнів. І нам треба це пришвидшити. Серед цих питань також висока завантаженість лабораторій», — наголосив Глава держави.

Урядовці повідомили Президенту, що необхідні документи вже готові, й Уряд планує ухвалити їх у п’ятницю.

«Я знаю, що Національна академія медичних наук прийняла рішення про виділення 500 ліжок для госпіталізації хворих на коронавірус у 7 наукових установах Києва. Це важлива інформація, і Уряд має активно співпрацювати, щоб ця допомога не була втрачена», — зазначив В. Зеленський.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами president.gov.ua

Загалом перераховано більше ніж 670 млн грн
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *