ВООЗ заявило, що другої хвилі пандемії COVID-19 не буде

У ході Науково-практичної онлайн-конференції «Пандемія 2020: виклики, рішення, наслідки» («Pandemic 2020: Challenges, Solutions, Consequences»), Доріт Ніцан (Dorit Nitzan), регіональний директор з надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), заявила, що другої хвилі пандемії COVID-19 у світі не очікується, у зв’язку з тим, що зростання захворюваності відзначають лише в деяких країнах.

Так, відповідно до заяви Д. Ніцан, на сьогодні існують країни як з підвищенням частоти зараження, так і країни, де є зниження поширення SARS-CoV-2.

«Наявні на сьогодні дані щодо перебігу SARS-CoV-2 свідчать, що немає ніякої другої хвилі пандемії. ВООЗ ретельно спостерігає за ситуацією з поширення SARS-CoV-2 у країнах, де фіксують зниження», — зазначила Д. Ніцан у ході Конференції.

Нагадаємо, що станом на 15 жовтня 2020 р. за даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, у державі зафіксовано 5 062 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Кількість активних хворих становить 156 287 осіб.

Загалом в Україні 281 239 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, із них — 5 302 летальні, 119 650 пацієнтів одужали. Проведено 2 695 488 тестувань методом ПЛР. За добу одужав 951 пацієнт.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua
та www.who.int

Про це заявила регіональний директор з надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров’я Доріт Ніцан у ході Конференції «Пандемія 2020: виклики, рішення, наслідки»
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *