COVID-19: Президент вимагає розроблення програми страхування лікарів

571 млн грн субвенції перераховано в регіони для забезпечення киснем ліжок у опорних лікарнях, де приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це 19 жовтня 2020 р. доповіли представники Уряду на селекторній нараді щодо запобігання поширенню та подолання наслідків коронавірусу в Україні, що відбулася під головуванням Президента Володимира Зеленського.

Розгортання ліжок у немедичних закладах

Також Уряд працює над розгортанням ліжок у немедичних закладах у Києві, Одесі та на Донеччині. Додатково проведено інвентаризацію ліжок інститутів Національної академії медичних наук України та лікарень «Укрзалізниці». Міністерство охорони здоров’я розглядає ці ліжка для використання в ургентних ситуаціях.

«Мене турбує високий показник завантаженості ліжок у медичних закладах. Цього місяця Національна служба здоров’я України законтрактувала додатково 23 лікарні. За умови зростання кількості хворих ми маємо бути впевнені, що у лікарнях є достатньо ліжок, забезпечених киснем», — сказав Глава держави.

Міністерство охорони здоров’я України доповіло, що проводить ліцензування підприємств, які виробляють необхідний кисень для забезпечення лікарень. Нині в Україні 15,5 тис. ліжок у лікарнях забезпечені киснем, майже 7,5 тис. — вільні.

В. Зеленський наголосив, що вимагає розроблення програми страхування лікарів від COVID-19.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами president.gov.ua

Та забезпечити киснем достатню кількість ліжок у лікарнях
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *