Державно-приватне партнерство у системі електронного здоров’я

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) України та Асоціація постачальників товарів та послуг у сфері інформатизації охорони здоров’я «eHealth» підписали меморандум про співпрацю щодо розвитку електронної охорони здоров’я (е-здоров’я). З боку Міністерства документ підписав очільник МОЗ Максим Степанов, з боку Асоціації — її директор Олена Назаренко.

Коментар Максима Степанова

«МОЗ України відкрите до поглиблення співпраці з медичними інформаційними системами, оскільки наша злагоджена взаємодія є запорукою успіху партнерства держави та бізнесу в питаннях розвитку е-здоров’я. Ми цінуємо те, що медичні інформаційні системи сприяють розвитку ІТ-послуг у медицині, допомагаючи здійснювати автоматизацію ведення обліку медичних послуг та управління медичною інформацією закладами охорони здоров’я», — зазначив міністр охорони здоров’я М. Степанов після підписання документа.

За його словами, сьогодні МОЗ України активно працює над впровадженням нових функціоналів в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ), які мають на меті підвищити використання сучасних електронних рішень для пацієнтів та знизити навантаження на медичний персонал.

Меморандум, зокрема передбачає, що сторони сприятимуть розбудові ефективного державно-приватного партнерства у сфері е-здоров’я. Окрім цього, буде забезпечена стала та оперативна комунікація і взаємодія у питаннях розвитку ЕСОЗ.

МОЗ та Асоціація також домовилися про підготовку пропозицій щодо удосконалення нормативно-правової бази з розвитку функціональних можливостей ЕСОЗ, порядку її фінансування.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

МОЗ та Асоціація «eHealth» підписали меморандум про співпрацю
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *