Національну стратегію боротьби з раком буде розроблено до 30.11.2020 р.

Наказом Міністерства охорони здоров’я  України від 26.10.2020 р. № 2430 утворено та затверджено склад мультидисциплінарної робочої групи з питань розробки «Національної стратегії боротьби з онкологічними захворюваннями на 2020–2030 роки», що додається.

 Завдання робочої групи

Голові робочої групи (І. Садов’як) доручено:

1) організувати роботу робочої групи з питань розробки «Національної стратегії боротьби з онкологічними захворюваннями на 2020–2030 роки», у тому числі забезпечити дистанційний режим роботи робочої групи;

2) проводити засідання робочої групи за необхідності;

3) за необхідності забезпечити залучення до консультацій робочої групи з питань розробки «Національної стратегії боротьби з онкологічними захворюваннями на 2020–2030 роки» інших експертів та фахівців, що мають необхідні спеціальні знання щодо організації та проведення медико-біологічних експериментів тощо.

Робочій групі доручено розробити та подати на розгляд Міністерства охорони здоров’я України проєкт «Національної стратегії боротьби з онкологічними захворюваннями на 2020–2030 роки» у термін до 30 листопада 2020 р.

Контроль за виконанням цього наказу покладено на першого заступника міністра охорони здоров’я України Садов’як І.Д.

Мета прийняття наказу

Наказ прийнято  відповідно до підпункту 3 пункту 6 та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 267 (в редакції Постанови Кабінету Міністрів України від 24 січня 2020 р. № 90) з метою удосконалення організації профілактики, діагностики та лікування онкологічних захворювань.

Долучайтеся до нас у Viber-спільноті, Telegram-каналі, Instagram, на сторінці Facebook, а також Twitter, щоб першими отримувати найсвіжіші та найактуальніші новини зі світу медицини.

Пресслужба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

Набув чинності відповідний наказ МОЗ України
Дополнительно:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *